Dr. Jonida Reveli, Obsteter-gjinekolog

Mosha

33 vjeç

Seksi

Femër

Kombësia

Telefon

0035542360067

Celular

00355696029238

Email

jonida.reveli@hotmail.com


Website


Specialitetet

Obstetrike-Gjinekologji

Procedurat

Vizita gjinekologjike dhe obstetrikale, eko gjinekologjike dhe obstetrikale, konsulta, planifikim familjar, kolposkopi, nderhyrje gjinekologjike.

Vendi i punes

Klinika Endoskopike LaVita, Rr. Kongresi i Manastirit, Tirane
Artikuj të postuar
Infertiliteti Prill 2017
Mykozat vaginale Maj 2016
Menoragjia Prill 2016
Përshtypje nga pacientet

prsh si mundem me mbet shtatzan a duhet te bej burri naj dit pauz te mos bej e toni me bo apo si

Dërguar nga elita, më 19 Prill 2016 në 07:13

pershendejtje jam nje vajz kam nje problem me sekrecionet e bardha ..jan te trasha dhe me ere ...po mundohem qe 9muj me ngel shtatzen por spo behet ...a mund te me rekomandoni nje keshille!???

Dërguar nga klea, më 31 Mars 2017 në 16:31

Te rekomandoj te besh nje vizite gjinekologjike dhe ndoshta dhe mbjelljen e sekrecioneve vaginale per te marre mjekimin e duhur per infeksionin qe ju shfaqni ne baze te ankesave.

Përgjigje nga Dr. Jonida Reveli, më 11 Maj 2017 në 16:31
Sante Plus Tirana
Artikuj të rinj
Mjekët e shtuar së fundmi
Mjeket sipas specialitetit
Komentet e fundit
Sondazh

A mendoni se mjeket ne Shqiperi jane te kualifikuar aq sa duhet?

Dergo voten