Dr. Artan Bodeci, Onkolog, Kirurg

Mosha

49 vjeç

Gjinia

Mashkull

Kombësia

Shqiptar

Celular

0682382685

Email

artanbodeci@aol.com


Specialitetet

Onkologji, Kirurgji e përgjithshme

Procedurat

kirurgji onkologjike dhe onkoplastike

Vendi i punes

Spitali AMAVITA, Rruga Budi, 75/3 -1000 Tirane, Tirane
Përshtypje nga pacientet

"Mjeku që shëron me fjalë","Zemra e spitalit",i zoti,e me mendje të hapur në teoritë perëndimore,për të tillë mjek ka nevojë mjeksia sot.Ky është dr.Tani!
Të falenderoj për trajtimin mjeksor dhe punën e pastër"artistike"që më keni bërë.Ju uroj shëndet e gjithë të mirat ju e familjes suaj.Kështu qofshi ngaherë,ju uroj sukses!Keti Lushnje.

Dërguar nga keti , më 02 Korrik 2012 në 09:32

Doktor Bodeci ju falenderoj nga zemra per kujdesin qe treguat dhe vazhdoni te tregoni ndaj mamase sone.Ajo eshte jashtezakonisht e kenaqur prej jush dhe stafit tuaj.Ju urojme gjithe te mirat ne jete dhe suksese te metejshme ne punen tuaj!
Me respekt,
Genta, Belgjike

Dërguar nga Genta, vajza e Mevludies, më 21 Korrik 2012 në 05:35

Tashme po mbush 30 vjec tano...fal teje...faleminderit tano.pershendes ty dhe te gjithe personelin e katit te dyte.

Dërguar nga JULI 24/02/10, më 04 Tetor 2012 në 14:00

I uroj suksese te metejshme doktor Artanit,dhe stafit te tij jeni me te vertete te mrekullueshem...me respekt Mri Nikolla

Dërguar nga mri nikolla, më 06 Dhjetor 2013 në 10:25

Doktor artani ju falenderoj per punen e shkelqyer qe bete gjate operacionit te mamase sime suksese te metejshme patriot i nderuar.

Dërguar nga luli, më 23 Gusht 2014 në 12:08

Dr.TANI nje nder mjeket me te mire te spitalit onkologjik e falenderoj dhe i uroj suksese te metejshme falenderoj zotin te cilin me solli tek juve jeni.. mjeku qe sheroni me fjale ...me respekt per ju

Dërguar nga sava, më 04 Mars 2015 në 14:23

Doktor Tani!Jam shume mirenjohese e te falenderoj per punen qe bete gjate operacionit tim.Ju uroj gjithe te mirat ju e familjes suaj.Me respekt Hasija Bulqize.

Dërguar nga Hasije, më 08 Mars 2015 në 13:30

Dr.tani..i uroj suksese ne karrier mjeku me i mire ne spitalin,ju falenderoj shume ju...dhe mbi te gjitha ZOTIN qe me solli tek ju

Dërguar nga sava, më 13 Maj 2015 në 05:17

Doktor Tani respekte nga familja jone ! Zoti te dhente jeten e gjate dhe te shendeteshme. Shqiperia ka nevoje per mjek si puna juaj. Mami im eshte me shume fat qe operacioni u krye nga ju. Ne e rekomandojme Doktor Tanin per kedo qe i bie fatkeqesia qe na ra ne , i sjellshem, i ditur , i sakte , i duruar dhe mbi te gjitha njerezor ! Nga Toni dhe Viola

Dërguar nga Viola dhe Toni, më 30 Prill 2016 në 06:44

une e kam operuar gruan para 4 viteve .me pak fjal eshte dojtor xhigant.zoti ne qiell dr.tani ne tok.

Dërguar nga ramo begu, më 06 Shkurt 2017 në 15:16
Sondazh

A do te kryenit një konsultë online me pagesë me një mjek?

Dergo voten