Rreth nesh

Shumë prej nesh, ashtu si edhe ju duam të gjejmë doktorin më të mirë për veten dhe familjen tonë. Rekomandimi nga të afërmit jo gjithmonë është zgjedhja më e mirë.

Zgjidhja mjeket.al lindi si koncept i thjeshtë: të ofrojë një burim të besueshëm që është i lehtë për tu përdorur dhe që ofron informacion të saktë rreth mjekëve që punojnë në Shqipëri.

Ne jemi një grup mjekësh dhe programuesish që krijuam mjekët.al për lehtësuar procesin e gjetjes së mjekut që i nevojitet gjithësejcilit.

Ky sistem është unik në Shqipëri, sepse asnjë website tjetër nuk e ofron një shërbim të tillë.

Mjeket.al do të përmirësohet vazhdimisht. Jemi të hapur për sugjerime nga përdoruesit e këtij websiti.

Kontaktoni me stafin e mjeket.al
E-mail: contact@mjeket.al

Komente per websitin

Pershendetje ! Jam e interesuar per nje mjeke psikologe per femije qe ka mbaruar ne Angli studimet . Ju faleminderit .

Dërguar nga Eva Ajdari, më 19 Mars 2013 në 02:51

Pershendetje.jam e interesuar per nje mjek per semundjet e gjoksit.flm

Dërguar nga nevila, më 03 Prill 2013 në 10:40

Te nderuar mjeke


Lexova shume shkrime ne www.mjeket.al ... me vjen mire dhe ju pershendes per kete mundesi qe na jepni te mesojme diq me teper per shendetin tone ... Une jam e martuar dhe kemi nje problem i cili disa here me duket i patejkalueshem ....
Bashkeshorti im e fillon nje akt ne fillim mire, por per 10 minuta zbehet dhe nuk ka me erekcion ... keshtu qe edhe pse nje kohe te martuar akoma jemi ne ffillimin e veprimit ..... mungon edhe gjatesija e penisit , mos ndoshta kjo e ben qe mos jete edhe shume potent , nuk ndjehet psikologjikisht i pergatit ..... Perse nuk qendron potenca e tije per me gjate, gjatesia e penisit behet vetem em ane te operacionit apo ka edhe ndonje mundesi tjeter ..... Ju lutem me shkruani pergjigje .. me udhezoni nese drejtohet ne urolog, cka duhet te kerkojme, si duhet te drejtohemi .... falemnderit per perkrahjen dhe keshillat... shendet ...nderimet e mia.

Dërguar nga Pranvera, më 06 Nentor 2013 në 01:48

Urime per kete nisem. Eshte vertet dicka e vecante.

Dërguar nga Artur, më 04 Shkurt 2014 në 10:33

a mund ta beni largimin e kollostomes esht vendos per shkak te ileusit dhe sa kushton operimi dhe qendrimi ne spital.pacient nga kosova

Dërguar nga qazim kurteshi, më 23 Prill 2014 në 15:32

Pershendetje,une kam nje djale 21 vjec, dhe ai ka nje problem me fytyren. Ka te pakten 3 vjet qe po e vuan shume kete semundje. E kam cu ne shume doktorre, dhe ka marre gjithashtu mjekime te ndryshme, dhe shume pak ndryshik ka.Semundja e tij quhet dermatit sbhorreik. Ju lutem shume me thoni ku duhet te drejtohet djali im, dhe nese ka ndonje mjekim me kapsula, ose dicka te re me thoni se jam shume e shqetesuar per djalin tim qe po e vuan shume kete semundje Falimderit.

Dërguar nga Miranda Bara, më 01 Dhjetor 2014 në 15:59

Per mua jane shume te kualifikuar..nje respekt I vecante shkon per Dr.Marsi kasa

Dërguar nga trendafile hoxha, më 11 Korrik 2015 në 11:54

Qe me 10/12/2010 jam paralizuar nga tensioni i lart,anen e majte kam te paralizuar60%,per ironi te fatit,me eshte cfaqur herrnie linguinale ne anen e djathte,dhe ka filluar te me behet pengese ne ato pak levizje qe beje,mjeku qe me ka kuruar,me tha:nuk mund te operosh dhjamin ,pasi nuk del gjall nga operacioni.ka ndonje kirurgqe e mer per siper kete operacion.
me respekt per bluzat bardha,inxh. daut biba

Dërguar nga daut biba, më 21 Nentor 2016 në 03:28

Pershendetje! Portali juaj eshte me interes, prandaj une e ndjek. Do t'ju isha mirenjohes nese do te me jepnit ndonje nr. Cel apo e mail te dr. Kim Drrasa.

Me respekt Pal

Dërguar nga Pal, më 11 Shkurt 2017 në 11:41

Pershendetje Dr. Pal. Faleminderit per komentin tuaj. Mund te na kontaktoni ne contact@mjeket.al. Stafi i Mjeket.AL

Përgjigje nga Stafi i Mjeket.al, më 11 Shkurt 2017 në 12:17

ju faleminderit per kete website ne shqip, vetem sot,rastesisht, e kam zbuluar. nuk besoja se ne gjuhen shqipe mund te gjeja nje gje te sakte, por me kete qe po lexoj, ju falenderoj dhe ju them suksese ne kete mision human.

Dërguar nga sibora, më 16 Maj 2017 në 05:39

Faleminderit Sibora.

Përgjigje nga Stafi i Mjeket.al, më 16 Maj 2017 në 06:33

Pershendetje,

Jam nje vajze 28 vjec dhe doja t'ju pyesja nese ne kliniken tuaj behen analiza gjinekologjike per te pare se kur è Kam humbur virgjerine dhe mbas asaj kohe a Kam kryer marredhenie?
A ndikon masturbimi ne ngaterrim rezultati?
Me kane informuar qe behet nje analize e tille.
Doja te informohesha paraprakisht,qe me pas te paraqitesha ne kliniken tuaj.

Ju faleminderit nese me ktheni pergjigje

Dërguar nga Kadi, më 05 Korrik 2017 në 02:08

Pershendetje Kadi.
Mjeket.AL eshte nje website qe sherben per te lidhur pacientet me mjeket. Pra ne nuk jemi klinike. Per shqetesimin tuaj kontaktoni nje nga mjeket gjinekologe qe gjenden ne website.
Ju urojme gjithe te mirat.
Stafi i Mjeket.AL

Përgjigje nga Stafi i Mjeket.al, më 05 Korrik 2017 në 03:08

Ju lutem, jam e fejuar dhe kemi vendos me burrin tim me hup virgjinitetin para martese mir po nuk kam pas shum gjak derdhje vetem pika gjaki a osht normal apo qka sepse ne kemi mendu se kur humbet virgjiniteti del shum gjak ju lutna mem ndihmu sepse burri im prej asaj nate ka ndryshu dhe po mendon se kam qen e shfytzuar ju lutem me ktheni nje pergjigje ju lutem

Dërguar nga Almedina, më 25 Nentor 2017 në 04:06

Pershendetje Almedina,
Per problemin tuaj mund te kontaktoni nje nga mjeket gjinekologe qe jane te regjistruar ne website.

Përgjigje nga Stafi i Mjeket.al, më 27 Nentor 2017 në 02:46
Sondazh

A do te kryenit një konsultë online me pagesë me një mjek?

Dergo voten