Dr. Dritan Todhe, Ortoped

Gjinia

Mashkull

Kombësia

Shqiptar

Celular

0692068756

Email

dtodhe@hotmail.com


Specialitetet

Kirurgji ortopedike

Procedurat

Vendi i punes

Spitali Universitar i Traumes (Spitali Ushtarak), Rruga Lord Bajron, Laprakë, Tirane
Përshtypje nga pacientet

Ka sheruar me sukses ma te lart bashkeshorten Fetije Rraci me vendosjen e edno protezes qe ju asht mirnjohes tere jeten,sot punon tere diten pa asji problem do jeni ne familjen tone tere jeten

Dërguar nga Smajl Rraci, më 16 Shkurt 2012 në 13:59

eshte kirurgu ortoped me mi miri pershendetje nga fatosi Kosove

Dërguar nga Fatos, më 05 Gusht 2013 në 08:00

èshtè doktori me i mire ne spitalin ushtarak dhe i uroj me gjith zemer sheroft sa me shum njerez se i ka duart flori

Dërguar nga derguar.nga.arjana, më 15 Prill 2014 në 04:51

Komenti im shkon per doktorin me te mire Dritan Todhe. Ai ka bere me te miren per mua se une kam shtate vjet qe luftoj per kembet e mija dhe ai doktor ja arriti qe une te eci perseri dhe i uroj gjith te mirat se me ka shpetuar jeten. Arjana.

Dërguar nga arjana .ta749, më 24 Korrik 2014 në 16:29

Krenohem me ish nxenesin tim te dhjetave te gjimnazit

Dërguar nga lLola Bega Permet , më 27 Tetor 2015 në 17:03

Njeri ideal,doktor per tu vleresuar jo vetem ne Shqiperi,specialist i kompletuar

Dërguar nga Dylaver Kokoshi, më 01 Korrik 2017 në 07:10
Sondazh

A do te kryenit një konsultë online me pagesë me një mjek?

Dergo voten